Dowiedz się więcej o naszej klinice

 

Centrum Ortopedii Sportowej

 

Centrum Ortopedii Sportowej to miejsce znakomitych specjalistów z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Pragniemy zapewnić pacjentom skuteczne i bezpieczne rozwiązania problemów zdrowotnych używając nowoczesnych technologii medycznych poprawiających jakość życia.

Świadczymy usługi w przestronnych, nowocześnie urządzonych gabinetach. Cechuje nas profesjonalizm, skuteczność i kompleksowość.

Dr n. med. Marcin Ziółkowski

ortopeda

Dr Tomasz Kozieł

ortopeda

Dr Paweł Olszewski

ortopeda

Dr n.med. Sławomir Struzik

ortopeda

Dr Piotr Dudek

ortopeda

Nasi specjaliści

 

O nas na "Znany lekarz"

Artroskopia stawu kolanowego i naprawa więzadła krzyżowego przedniego metodą internal brace została przez doktora Ziółkowskiego przeprowadzona po mistrzowsku. Po miesiącu od operacji (i systematycznej rehabilitacji) wróciłam do pracy. Na powrót do sportu jeszcze czekam, bo przede mną ostatnia wizyta kontrolna po operacji. Kolano w pełni sprawne.

 

O nas na "Znany lekarz"

Kolano wciąż działa, nie wiem jakim cudem, ale na pewno dzięki doktorowi. 2 rekonstrukcje acl i zawsze szybki powrót do sportu.

 

O nas na "Znany lekarz"

Doktor w bardzo przystępny sposób wyjaśnił uraz. Zabieg przeprowadzony wzorowo. Normalnie funkcjonuje po 7 msc od operacji rekonstrukcji acl wykonanej przez dr Ziółkowskiego.
Fajny facet, świetny specjalista.

 

O nas na "Znany lekarz"

Świetny ortopeda, który już od samego początku leczenia zwracał uwagę na wszystkie aspekty dotyczące mojego kolana, które miały wpływ na skuteczność operacji i mój powrót do zdrowia. Pełna komunikatywność wykonywanych czynności. Bardzo zaangażowany lekarz posługujący się najnowocześniejszymi rozwiązaniami medycznymi w ortopedii. Zdecydowanie polecam leczenie u doktora Ziółkowskiego. Od samego początku pewny swego i obranej metody leczenia, która okazała się w 100% skuteczna.